Svatováclavské slavnosti

27.9.2020

Přijďte s námi oslavit Den svatého Václava, patrona českého piva!

Svatý Václav, patron českých zemí i lahodného zlatavého moku, přijede do Divadelního klubu, den před oslavou svých jmenin, tedy v neděli 27. září. Po celé odpoledne a večer na vás čeká bohatý program na venkovní terase. Dobré jídlo a pití. Obsluha v dobových kostýmech.

Počasí nám zřejmě přát nebude, ale nás to neodradí a akci případně přesuneme dovnitř.
A co Vás čeká?
Po celý den Svatováclavské menu včetně kachničky a koláčů.
Ochutnáte všechny základní pivní styly, které se vaří u nás i ve světě. Svrchně i spodně kvašená piva, pšeničné pivo, pivo s čerstvým chmelem…
V 16:00 příjezd svatého Václava, patrona české země i českého piva. Požehnání pivu.
Pivní olympiáda s několika disciplínami, které budou samostatně hodnoceny a odměňovány. Olympiádu můžete absolvovat kdykoli během dne. Vítěz olympiády pak získá 15l soudek našeho Ledhujského ležáku (výčepní zařízení zapůjčíme).

Jelikož budou k dispozici pouze místa k sezení doporučujeme včasnou rezervaci míst jak ke stolu, tak do pivní olympiády.

Předchozí článek
Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mail ová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *.

*
*
Můžete používat následující <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>